Ukrainoczka sklep Wielkie Otwarcie!

Produkty Białoruska Produkty Rosyjskie Sklepy Wschodnie

Ukrainoczka sklep Wielkie Otwarcie!

Wszystkie zamki dopięliśmy do końca. Wszystkie sprawy załatwiliśmy jak trzeba. I stało się! Dnia 24.05.2017 nastąpiło wielkie otwarcie naszego sklepu Ukrainoczka, znajdującego się na ul. Sikorskiego 135 (przy Śnieżce). Market nasz specjalizuje się w produktach wschodnich (Białoruś, Ukraina, Rosja). Co nie znaczy, że chcemy trafić tylko i wyłącznie do ludzi z tamtych krajów, zamieszkałych w Gorzowie i pobliskich terenach. Naszą działalnością sprzedażową chcemy przybliżyć ludziom nasze produkty które ciężko znaleźć na Polskim rynku. Ponieważ sądzimy, że to właśnie w produktach i potrawach jest najwięcej zawartej historii!

Ukrainoczka sklep Wielkie Otwarcie! Sklepy Wschodnie Sklepy Gorzów Produkty Gorzów

Najniższa cena. Najwyższa jakość!

Mimo niecodziennych produktów – mamy codzienne ceny! Ciągle dokładamy starań i wdrążamy to, żeby nasze produkty były w jak najniższych cenach. Śmiało konkurujemy ze sklepami lokalnymi, marketami, internetowymi. Dzieje się tak, ponieważ naszym priorytetem jest usatysfakcjonowany klient. Cały czas uefektywniamy nie tylko ofertę, ale również standardy obsługi. A to po to, żeby móc odpowiedzieć na Twoje każde pytanie i przybliżyć Ci historię każdego produktu. Ciągle wdrażamy nowe promocje i rabaty. Szanujemy swoich stałych klientów i za każdym razem będziemy starać się umilać im zakupy w naszym sklepie, oferując atrakcyjne rabaty oraz promocje. Wychodzimy im również naprzeciw w stacjonarnej sprzedaży! Posiadamy płatność kartami Visa i Maestro! Nie musisz martwić się czy posiadasz gotówkę. Albo gdzie iść ją wypłacić, żeby było najbliżej!

Produkty Wschodnie Ukraineczka Sklep Kultura Wschodnia Ukrainoczka sklep Wielkie Otwarcie!

Jesteśmy bliżej Ciebie!

Mamy dogodną lokalizację w centrum! Specjalnie wybraliśmy idealne miejsce w samym centrum Gorzowa – żeby nasi klienci mogli z łatwością nas odnaleźć i odwiedzać nas na bieżąco. Ale wiemy, że jest wiele czynników które nie pozwalają przyjść, wejść i zapoznać się z naszą ofertą. Lecz jeżeli chciałbyś zobaczyć nasz asortyment i upewnić się w tym, że na pewno chcesz dokonać zakupów u nas – to nie problem! Dzięki naszej stronie internetowej dowiesz się wszystkiego o oferowanych przez nas produktach, promocjach, newsletterach! Wystarczy kliknąć w link: www.ukrainoczka.pl, a reszta odsłoni się przed Państwem sama.

Produkty Białoruskie Produkty Rosyjskie Ukrainoczka sklep Wielkie Otwarcie!

Projektując wizję sklepu, naszym głównym mottem było to, żeby mieszkańcy wschodni czuli się jak u siebie. A lokalni jak na wakacjach, dzięki możliwości spróbowania nietutejszych produktów.
A wszystko to obiegało w jak największej jakości i atmosferze. Nie wierzysz? Przyjdź i przekonaj się samemu. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00 – 21:00 na ul.Sikorskiego 135, Gorzów Wielkopolski. Nie zwlekaj i spróbuj to co dobre!

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *